Çalışma Sistemimiz

 

Profesyonellerle çalışın ! Başarısız bir satış süreci size zaman, para ve moral kaybettirir !

Başarılı satış süreci doğru fiyat ve pazarlama, doğru planlama, disiplinli ve titiz çalışma, profesyonellik, zaman gerektiren çok aşamalı, yıpratıcı ve zorlu bir süreçtir. Başarısız bir satış süreci, size zaman ve para kaybettirir. Bu zorlu süreci sizin adınıza yönetmek üzere, profesyonellerle çalışmak başarılı bir satış süreci yaşamanıza yardımcı olur.

RE/MAX Premium Çalışma Sistemimizi Keşfedin...

Gayrimenkul Satış ve Kiraya Verme Başvurusu
GAYRİMENKUL SATIŞ / KİRAYA VERME BAŞVURUSU

Gayrimenkulünüzü RE/MAX Premium aracılığı ile satmak veya kiraya vermek için www.remaxpremium.com web sitemiz üzerinden, 0 (312) 242 0 222 numaralı telefondan ofisimizi arayarak veya ofisimizi ziyaret ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz tarafımıza ulaştığında, aynı gün içerisinde değerlendirilecek ve ilgili gayrimenkul danışmanımız tarafınıza yönlendirilecektir.

RANDEVU OLUŞTURULMASI

Başvurunuz üzerine gayrimenkul danışmanımız sizinle telefon ile iletişime geçerek (ofisimizi ziyaret ettiyseniz ziyaretiniz esnasında), gayrimenkulünüzün satışı veya kiraya verilmesi ile ilgili ihtiyaçlarınızı belirlemek, taleplerinizi öğrenmek ve mülkünüzü yerinde görmek amacıyla ziyaret etmek üzere randevu oluşturur.

Randevu Oluşturulması
Gayrimenkulünüzü Tanıma ve Tanışma Ziyareti
GAYRİMENKULÜNÜZÜ TANIMA VE TANIŞMA ZİYARETİ

Gayrimenkul danışmanımız belirlenen randevu günü ve saatinde mülkünüzü ziyaret eder ve satış / kiraya verme sürecinizdeki ihtiyaçlarınızı belirler. Bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda başarılı bir satış / kiraya verme süreci yaşayabilmeniz adına, mülkünüzün doğru fiyat ve rakip pazar analizini yapabilmek, uygun pazarlama faliyetlerini belirleyebilmek için mülkünüzün özelliklerini yerinde görerek gerekli tespitleri yapar ve notlarını alır.

FİYAT VE RAKİP PAZAR ANALİZİ SUNUM ZİYARETİ

Mülkünüzü ziyaretten sonra, 1-3 gün içerisinde gayrimenkul danışmanımız mülkünüze emsal olabilecek, bölgenizde veya yakın çevrenizde, son zamanlarda satılmış, uzun süredir satılamamış, şuanda satılık olan mülklerin fiyatlarını ve özelliklerini içeren rakip pazar analizini ve ihtiyacınıza uygun sürede satışı gerçekleştirebileceğimiz mülkünüzün fiyat analizini hazırlar. Mülkünüze özel hazırlanan bu analizleri size sunmak ve değerlendirmeniz için gayrimenkul danışmanımız sizi uygun olduğunuz zamanda ziyaret eder ve gerekli bilgilendirmeleri yapar.

Fiyat ve Rakip Pazar Analizi Sunumu
Yetkilendirme
YETKİLENDİRME

Tarafınıza sunulan fiyat ve rakip pazar analizini inceleyerek, gerekli değerlendirmeleri gayrimenkul danışmanımız ile yapar, satış / kiraya verme sürecinizi planlayabilirsiniz. Bu süreci sizin yerinize yönetmek üzere RE/MAX Premium ile yetki belgesi imzalayarak, gayrimenkul danışmanımızı yetkilendirebilirsiniz. Yetkilendirdiğiniz firmamız ve gayrimenkul danışmanımız mülkünüzün en etkili şekilde pazarlanması için çalışmaya hemen başlar.

PAZARLAMA FALİYETLERİ

Mülkünüzün ihtiyacınıza uygun sürede satışının / kiraya verilmesinin başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için doğru fiyat analizinin ardından en önemli aşama, doğru ve etkin pazarlamadır. Pazarlama sürecinde ilk 1 ay çok önemlidir. Mevcut piyasada o anda bulunan potansiyel alıcıların ilgisi, doğru fiyatlı mülklere en yoğun olarak, pazarlama sürecinin ilk 1 ayında görülür. 1. Aydan sonra giderek azalmaya başlar. Bu nedenle pazarlama sürecinin ve faliyetlerinin iyi planlanması ve yönetilmesi çok önemlidir. Yetkilendirdiğiniz gayrimenkul danışmanımız mülkünüz için uygun olan pazarlama faliyetlerini belirler, bu faliyetler için pazarlama takvimi ve planlamasını oluşturur, uygular ve takibini yapar.

Pazarlama Faaliyetleri
Gayrimenkul Sahibi Bilgilendirme ve İlerleme Raporları
GAYRİMENKUL SAHİBİ BİLGİLENDİRME & İLERLEME RAPORLARI

Mülkünüzün pazarlama süreci devam ederken, gayrimenkul danışmanımız tarafından sizin belirleyeceğiniz periyotlarda süreç, pazarlama faliyetleri, gelen aramalar, yer göstermeler, teklifler, ilan gösterim sayıları hakkında bilgilendirilirsiniz. İlerleme raporları ile bilgilendirme telefon, e-posta, yüz yüze görüşme seçeneklerinden dilediğiniz yöntemlerle tarafınıza yapılır. Ayrıca RE/MAX Premium ile mülkünüzü pazarlamanın avantajlarından birisi olarak tarafınıza açılacak remaxpremium.com mülk sahibi hesabınızdan 7/24 online olarak hesabınıza giriş yaparak bu bilgilere günlük olarak dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.(Yakında)

ALICILARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE KAPORA ALINMASI

Pazarlama sürecinde gayrimenkul danışmanımız tarafından, mülkünüzle ilgilenen potansiyel alıcı / kiracı adaylarına gerekli bilgilendirmeler yapılır, mülkünüz gezdirilerek tanıtılır. Alıcı / kiracı adayları mülkünüzü mevcut fiyatından satın almak / kiralamak isteyebilir veya kendi fiyat tekliflerini iletebilirler. Bu süreçte, alıcı / kiracı adaylarından ciddi bir fiyat teklifi alınması halinde, bu bilgi mülk sahibine, değerlendirmek üzere iletilir. İletilen teklifleri mülk sahibi kabul edebilir, reddedebilir veya karşı teklif verebilir. Fiyat üzerinde anlaşma sağlandığında, satış / kiralama işlemlerine geçmeden önce, alıcı / kiracı adayından, RE/MAX Premium tarafından mülk sahibi adına kapora alınır.

Alıcıların Değerlendirilmesi ve Kapora Alınması
Satış veya Kiralamaİşlemlerinin Tamamlanması
SATIŞ / KİRALAMA İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI

Gayrimenkul danışmanımız, alıcı / kiracı adayından kapora alınarak anlaşma sağlandıktan sonra hem alıcı / kiracı adayını hem de gayrimenkul sahibini, işlemlerin tamamlanması için gerekli prosedürler hakkında bilgilendirir. Kiralama işlemlerinde kiracı adayı ve mülk sahibi, belirlenen gün ve saatte, ofisimizde biraraya gelerek kira sözleşmesini karşılıklı olarak imzalarlar ve kiralama işlemleri tamamlanır. Satış işlemlerinde ise randevu oluşturulan gün ve saatte, ilgili tapu dairesinde tapu devir işlemleri ve ödeme yapılarak satış işlemi tamamlanır. Tüm işlemler tamamlanana kadar gayrimenkul danışmanımız, sürecin her aşamasında her iki tarafıda bilgilendirir ve işlemlerin güvenli bir şekilde sonuçlandırılmasını sağlar.

10- MÜŞTERİ YORUMLARI / GERİBİLDİRİMLERİ

RE/MAX Premium prensip olarak, verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı her zaman ön planda tutar. Hizmet kalitemizi ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye yükseltebilmemiz ve koruyabilmemiz için yorum ve değerlendirmeleriniz bizim için çok önemli ve değerlidir. Bu nedenle satış / kiralama işlemleriniz tamamlandığında, ofisimizden almış olduğunuz hizmetlerle ilgili ve gayrimenkul danışmanımızın hakkında sizden yorumlarınızı, geribildirimlerinizi almaktan memnuniyet duyarız.

Müşteri Yorumları ve Geri Bildirimleri


Copyright © 2017 RE/MAX Premium - Tüm Hakları Saklıdır