Hakkımızda

 

RE/MAX Premium Ankara – Yıldız’da, Turan Güneş Bulvarı üzerinde, merkezi konumlu, prestijli, modern, konforlu ofisiyle, dinamik, sorumlu, paylaşımcı, gayrimenkul alım-satım ve kiralama konusunda uzman danışman kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

VİZYONUMUZ

 

Gayrimenkul danışmanlık sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, gayrimenkul danışmanlığına yeni bir boyut kazandırmak, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaktır. RE/MAX Premium ofis, hizmet ve teknolojik altyapımız müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet sunmak üzere tasarlanmış olup, RE/MAX Premium müşterileri, sektörde başka gayrimenkul danışmanlık ofislerinde bulunmayan ayrıcalıklardan faydalanmaktadır. Bu ayrıcalıklara  her geçen gün yenilerini eklemek ve müşteri memnuniyetimizi korumak en öncelikli hedefimizdir.

 

MİSYONUMUZ

 

Gayrimenkul alım, satım, kiralama ve danışmanlık işlemlerimizde, tüm müşterilerimize etik kurallar çerçevesinde, güvenilir, etkin, profesyonel hizmet vermek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayarak en doğru kararları almalarına ve yatırımları yapmalarına yardımcı olacak çözümleri, alternatifleri sunmaktır. Ayrıca zorlu gayrimenkul alım satım kiralama işlemlerinde, tüm süreci müşterilerimizin zahmetsiz, güvenli, ihtiyaçlarına uygun en kısa sürede sonuçlandırmasına yardımcı olmaktır.Copyright © 2017 RE/MAX Premium - Tüm Hakları Saklıdır