PAZARLAMA FALİYETLERİMİZ

REMAX Premium Pazarlama Faaliyetleri
Doğru pazarlama ve doğru fiyat ile satılamayan veya kiraya verilemeyen bir gayrimenkul yoktur !

Gayrimenkulünüzün; uzun zamandır satamıyor veya kiraya veremiyorsanız bunun 2 nedeni olabilir. Ya mevcut piyasa koşullarına göre doğru fiyattan pazarlanmıyordur, ya da mülkünüzün tanıtımı ve pazarlanması için yeterince pazarlama faliyetleri uygulanmıyordur.


Gayrimenkulünüzün satışı/kiralanması için seçeceğiniz gayrimenkul danışmanlık firmanızın ve gayrimenkul danışmanınızın, her iki konuda da tecrübeli ve uzman olması, gayrimenkulünüz için doğru fiyat analizi yapabilen, doğru pazarlama faliyetlerini seçebilen ve uygulayan bir gayrimenkul danışmanı olması, başarılı bir satış süreci yaşamanızın en önemli etkenidir.


RE/MAX PREMİUM Gayrimenkul danışmanları, pazarlamasını üstlendiği gayrimenkulleriniz için, aşağıdaki pazarlama faliyetlerimizden mülkünüz için uygun ve doğru olanları seçer, uygular ve mülkünüzün en kısa sürede satışının gerçekleşmesi için maksimum tanıtımını ve pazarlamasını yaparlar.

1
REMAX Brandası
RE/MAX BRANDASI / TABELASI

RE/MAX Premium brandası/tabelası gayrimenkulünüzün pazarlanması için 7/24 çalışan etkili pazarlama faliyetlerinin başında gelir. Mülkünüzün bulunduğu bölgede gezerek arama yapan alıcıların, bölgedeki komşularınızın ve yakınlarının, mülkünüzün satışından / kiralanmasından haberdar olmalarını sağlar. Marka bilinirliği en yüksek kurumsal gayrimenkul firması olan RE/MAX brandaları, ciddi olmayan alıcı adaylarını büyük oranda eler ve ciddi alıcı adaylarının iletişime geçmesini sağlar.

2
360° SANAL TUR ÇEKİMİ

RE/MAX Premium’la gayrimenkulünüzü pazarlamanın en önemli avantajlarından birisi, ücretsiz 360° Sanal Tur çekimidir. Ofisimiz çekim için uygun olan tüm satılık portföyler ve uygun olan kiralık portföylerin 360° Sanal Tur çekimini yapar, pazarlama faliyetlerimizde yer alan tüm ilan sitelerindeki ilanınızı, sanal tur ile yayınlar. Alıcı adayları ilan sitelerinde yalnızca mülkünüzün fotoğraflarını görmekle kalmaz, online olarak bilgisayarlarından mülkünüzü gezebilir, tüm detaylarıyla inceleyebilirler. Aynı zamanda ofisimizi ziyaret eden, sizin mülkünüze emsal gayrimenkul arayan alıcı adaylarımıza, ofisimiz sunum odalarında sanal tur ile mülkünüzün tanıtımı yapılır. 360° Sanal Tur mülkünüzün tanıtımı, kolay ve profesyonel pazarlama, ciddi alıcıları çekmesi açılarından eşsiz bir pazarlama faliyetidir.

3
Profesyonel Fotoğraf çekimi
PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Kaliteli, profesyonel fotoğraflar ile pazarlanan gayrimenkuller daha hızlı, daha kolay pazarlanır. Ciddi alıcılar az sayıda, kalitesiz fotoğraflı, gayrimenkul hakkında yeterince önizlenim edinemedikleri ilanlarla daha az ilgilenirler. Bu nedenle, gayrimenkulünüzü maksimum sayıda alıcıya tanıtabilmek için, RE/MAX Premium ilanlarında kaliteli, yüksek çözünürlüklü, doğru açılardan çekilmiş profesyonel fotoğrafları kullanır ve ilanlardan maksimum alıcı çekmenizi sağlar.

4
REMAX Özel Ağ
REMAX.COM.TR İLANI

Gayrimenkulünüzün ilanı RE/MAX ağına girilerek, yüksek ziyaretçi sayısına sahip Remax.com.tr web sayfasında yayınlanır ve RE/MAX kurumsal web sitesini ziyaret eden alıcılara sunulur. RE/MAX ağına girilen ilanınız aynı zamanda RE/MAX bünyesinde faliyet gösteren tüm gayrimenkul danışmanlarına da açılmış olur ve tüm RE/MAX gayrimenkul danışmanları uygun alıcı adaylarına sizin mülkünüzüde sunabilirler.

5
Remax Premium Web Sayfası
REMAXPREMIUM.COM İLANI

İlanınız RE/MAX Premium kurumsal web sayfası olan, Remaxpremium.com sitemizde yayınlanır. Web sitemizin ziyaretçileri, alıcı adayları tüm detayları ile gayrimenkulünüzün ilanına kurumsal sayfamız üzerinden ulaşabilirler, 360° sanal tur özelliği ile gayrimenkulünüzü gezebilirler.

6
Sahibinden İlanı
SAHİBİNDEN.COM İLANI

Sektörün önde gelen, en yüksek ziyaretçi sayısına sahip ilan sitelerinden olan Sahibinden.com’da gayrimenkulünüzün ilanı yayınlanır. Sahibinden.com da ilanlarınız yalnızca fotoğraflar ve açıklama ile değil, ofisimiz tarafından çekimi yapılan gayrimenkulünüzün 360° sanal turu da eklenerek yayınlanır. Ofisimiz tarafından alıcılara sunulan bu imkan ile ilanınız ön plana çıkar, ilanınızı ziyaret eden alıcı adayları gayrimenkulünüzü içerisindeymiş gibi gezebilirler.

7
Hürriyet Emlak İlanı
HÜRRİYET EMLAK İLANI

Gayrimenkul ilan sektörünün bir diğer önde gelen firması, Hürriyet Emlak web sitesinde de gayrimenkulünüzün ilanı yayınlanır. Hürriyet Emlak günümüzün en hızlı gelişen, yüksek ziyaretçi sayısına sahip ilan sitelerinin başlarında gelmektedir. Tüm ilanlarımızda olduğu gibi, Hürriyet Emlak ilanlarımızda da ilanınız 3D Sanal Tur ile yayınlanmaktadır.

8
Özellikler Sayfası Hazırlanması
ÖZELLİKLER SAYFASI

Gayrimenkulünüze ait fotoğrafların, özelliklerin, açıklamaların yer aldığı özellikler sayfası hazırlanır ve gayrimenkulünüzü görmek isteyen, ziyaret eden alıcı adaylarının her birisine verilir. Alıcı adayları genellikle birden fazla mülkü gezerler ve seçimlerini, gezdikleri mülklerden kendi ihtiyaçlarına uygun olanları karşılaştırarak verirler. Mülkünüzü gezen alıcı adaylarına verilen gayrimenkulünüze ait özellikler sayfası, karar aşamasında sizin mülkünüzü, özelliklerini daha kolay hatırlamalarına yardımcı olur. Özellikler sayfası aynı zamanda gayrimenkulünüzün bulunduğu bölgede faliyet gösteren diğer emlak firmalarına, mülkünüzü tanıtmak ve uygun olabilecek alıcı adaylarına mülkünüzüde sunabilmeleri için dağıtılır.

9
Video Tanıtımı
VİDEO TANITIMI

Gayrimenkulünüzün tanıtım videosu hazırlanır ve ilanlarınız videolu ilan olarak yayınlanır. Videolu ilanlar daha fazla ziyaretçi alırlar ve ziyaretçilerin daha fazla ilgisini çekerler. Aynı zamanda mülkünüzün tanıtım videosu sosyal medya hesaplarımızda da paylaşılır.

10
Sosyal Medya Tanıtımı
SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI

RE/MAX Premium kurumsal sosyal medya hesaplarımızda, gayrimenkulünüzün ilanı, 3D Sanal Turu, fotoğrafları, video tanıtımı yayınlanır. Sosyal medya hesaplarımızın ziyaretçileri, gayrimenkulünüze ait tanıtımımızı görürler ve ilgilerini çeken ilanları beğenirler veya kendi sosyal medya hesaplarında paylaşırlar.

11
Bölgedeki Çözüm Ortakları
BÖLGEDEKİ ÇÖZÜM ORTAKLARINA DAĞITIM

RE/MAX Premium etik kurallara bağlı çalışan, güvenilir tüm gayrimenkul / emlak firmaları ile çalışır. Gayrimenkulünüzü pazarlarken, bölgenizdeki diğer güvenilir tüm emlak firmalarına, mülkünüzün özellikler sayfası dağıtılır, bilgilendirme yapılır ve uygun alıcı / kiracı adaylarını yönlendirmeleri konusunda işbirliğine gidilir. Böylece RE/MAX Premium ile gayrimenkulünüzü pazarlarken, aynı RE/MAX profesyonellerinin yanısıra bölgenizde etik çalışan diğer emlak firmalarıda mülkünüze alıcı / kiracı adayı getirebilir.

12
Alıcı Satıcı Veritabanı Bilgilendirmesi
ALICI - SATICI – YATIRIMCI VERİTABANI BİLGİLENDİRMESİ

RE/MAX Premium alıcı – satıcı – yatırımcı adaylarını veritabanında düzenli olarak tutar ve gayrimenkulünüzü pazarlarken, veritabanında bulunan, mülkünüze satın almaya veya kiralamaya uygun olabilecek adaylara bilgilendirme yapar.

13
Hedef Profil Tanıtımı
HEDEF PROFİL TANITIMI

Her gayrimenkulün alıcı kitlesi gayrimenkulün türü, yeri, bölgenin demografik yapısı, sosyoekonomik yapısına göre farklılık gösterebilir. Doğru hedef kitleye göre özelleştirilen ve yönlendirilen pazarlama faliyetleri daha etkin ve hızlı sonuç alınmasını sağlar. RE/MAX Premium mülkünüzün alıcı hedef kitlesini belirler ve pazarlama faliyetlerini bu profildeki alıcı ve yatırımcılara yoğunlaştırır.

14
Ofis İçi Tanıtım
OFİS İÇİ TANITIM VE SAFARİ TURU

Gayrimenkulünüz ofisimizde tüm gayrimenkul danışmanlarımıza tanıtılır, gayrimenkulünüzün özellikler sayfası ofis tanıtım ekranlarımızda yayınlanır. Ayrıca ofisimizdeki diğer gayrimenkul danışmanlarımızın mülkünüzü tanıyabilmeleri, kendi uygun alıcı / kiracı müşterilerine, sizin mülkünüzü de alternatif olarak sunabilmeleri ve tanıtabilmeleri için, safari olarak adlandırdığımız gezi düzenlenir.

15
Haberiniz Var mı Kartları
HABERİNİZ VAR MI KARTLARI

Gayrimenkulünüzün bulunduğu bölgedeki komşularınız, onların yakınları, bölge esnafı, bölgede çalışanlar potansiyel alıcı adalarının başında gelir. Komşularınız, bölge esnafı ve bölge halkı mülkünüzün özellikleri ve tanıtımını içeren haberiniz var mı kartları dağıtılarak, gayrimenkulünüzün satışı hakkında bilgilendirilir ve bölgenizdeki potansiyel alıcı adaylarına ulaşılır.

16
Komşulara Özel Mektup
KOMŞULARA ÖZEL MEKTUP

RE/MAX Premium komşularınıza değer verir ve gayrimenkulünüzü pazarlarken, mülkünüzün satışı gerçekleştiğinde edinecekleri yeni komşularını seçmelerine olanak sağlar. Bu nedenle pazarlama sürecinin başında, komşularınıza özel mektup yazılır, mülkünüzün satışı ile ilgili bilgilendirilirler. Böylece komşularınıza, onların yakınlarına, akrabalarına, tanıdıklarına alıcı olabilmeleri için öncelik verilir.Copyright © 2017 RE/MAX Premium - Tüm Hakları Saklıdır