Pazarlama Faaliyetlerimiz

Gayrimenkulünüzü uzun zamandır satamıyor veya kiraya veremiyorsanız, bunun iki nedeni olabilir. Mevcut piyasa koşulları göz ardı edilerek doğru fiyattan pazarlanmıyor olabilir ya da mülkünüzün potansiyel alıcılarla buluşması için gerekli tüm pazarlama faaliyetleri uygulanmıyor olabilir. Gayrimenkulünüzün satışı/kiralanması için seçeceğiniz gayrimenkul danışmanlık firmanızın ve gayrimenkul danışmanınızın, her iki konuda da tecrübeli ve uzman olması, gayrimenkulünüz için doğru fiyat analizi yapabilen, doğru pazarlama faaliyetlerini seçebilen ve uygulayan, profesyonelce tüm süreci yönetebilen bir gayrimenkul danışmanı olması, başarılı bir satış süreci yaşamanızın en önemli etkenlerin başında gelir! REMAX PREMIUM gayrimenkul danışmanlarımız, pazarlama faaliyetini üstlendiği gayrimenkulleriniz için, mülkünüze en uygun ve doğru olan pazarlama faaliyetini seçer, uygular ve mülkünüzün en kısa sürede satışının gerçekleşmesi için maksimum tanıtımını ve etkin olarak pazarlama faaliyetini gerçekleştirir.REMAX Tabelası / Brandası
REMAX Tabelası / Brandası

REMAX Premium brandası/tabelası, gayrimenkulünüzün pazarlanması için 7/24 çalışan, etkili pazarlama faaliyetlerinin başında gelir. Mülkünüzün bulunduğu bölgede gezerek arama yapan alıcıların, bölgedeki komşularınızın ve yakınlarının, mülkünüzün satışından/kiralanmasından haberdar olmalarını sağlar. Marka bilinirliği en yüksek, kurumsal gayrimenkul firması olan REMAX brandaları, ciddi olmayan alıcı adaylarını büyük oranda eler ve ciddi alıcı adaylarının iletişime geçmesini sağlar.

Tüm Satılık Portföylerimize Ücretsiz 360° Sanal Tur Çekimi
Tüm Satılık Portföylerimize Ücretsiz 360° Sanal Tur Çekimi

REMAX Premium aracılığı ile gayrimenkulünüzü pazarlamanın en önemli avantajlarından birisi, ücretsiz 360° Sanal Tur çekimidir. Ofisimiz, tüm satılık portföylerine 3D 360° Sanal Tur çekimi yapar ve pazarlama faaliyetlerimizde yer alan tüm ilan sitelerindeki ilanınızı, sanal tur ile yayınlar. Alıcı adayları ilan sitelerinde yalnızca mülkünüzün fotoğraflarını görmekle kalmaz, online olarak sanal tur ile mülkünüzü, içerisindeymiş gibi, tüm detaylarıyla oturdukları yerden kolayca gezebilirler. 3D 360° Sanal Tur, mülkünüzün pazarlaması için eşsiz bir pazarlama faaliyetidir. REMAX Premium, tüm portföylerini ücretsiz sanal tur çekimi pazarlayan sektörde tek ofistir.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi
Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Kaliteli, profesyonel fotoğraflar ile pazarlanan gayrimenkuller daha fazla ilgi çeker ve daha hızlı, daha kolay pazarlanır. Ciddi alıcılar az sayıda, kalitesiz fotoğraflı gayrimenkuller hakkında yeterince ön izlenim edinemez ve bu ilanlarla daha az ilgilenirler. Bu nedenle, gayrimenkulünüzü maksimum sayıda alıcıya tanıtabilmek için, REMAX Premium ilanlarında kaliteli, yüksek çözünürlüklü, doğru açılardan çekilmiş profesyonel fotoğrafları kullanır ve ilanlardan maksimum alıcı çekmenizi sağlar.

Remax.com.tr İlanı
Remax.com.tr İlanı

Gayrimenkulünüzün ilanı REMAX ağına girilir. Yüksek ziyaretçi sayısına sahip Remax.com.tr web sayfasında yayınlanır ve siteyi ziyaret eden alıcılara sunulur. REMAX ağına girilen ilanınız, aynı zamanda REMAX bünyesinde faaliyet gösteren tüm gayrimenkul danışmanlarına da açılmış olur ve tüm REMAX gayrimenkul danışmanları uygun alıcı adaylarına sizin mülkünüzü de sunabilir. Gayrimenkulünüzün satışı için REMAX Premium'u yetkilendirdiğinizde Ankara'da 300+ REMAX'li gayrimenkul danışmanı portföyünüze alıcı adayı getirebilir.

Sahibinden.com İlanı
Sahibinden.com İlanı

Sektörün önde gelen, en yüksek ziyaretçi sayısına sahip ilan sitelerinden olan Sahibinden.com’da gayrimenkulünüzün ilanı yayınlanır. Sahibinden.com da ilanlarınız yalnızca fotoğraflar ve açıklama ile değil, ofisimiz tarafından çekimi yapılan gayrimenkulünüzün 3D 360° sanal turu da eklenerek yayınlanır. Ofisimiz tarafından alıcılara sunulan bu imkan ile ilanınız ön plana çıkar, ilanınızı ziyaret eden alıcı adayları gayrimenkulünüzü içerisindeymiş gibi kolaylıkla gezebilirler.

Hürriyet Emlak İlanı
Hürriyet Emlak İlanı

Gayrimenkul ilan sektörünün bir diğer önde gelen firması, Hürriyet Emlak web sitesinde de gayrimenkulünüzün ilanı yayınlanır. Hürriyet Emlak günümüzün en hızlı gelişen, yüksek ziyaretçi sayısına sahip ilan sitelerinin başlarında gelmektedir.

Özellikler Sayfası
Özellikler Sayfası

Gayrimenkulünüze ait fotoğrafların, özelliklerin, açıklamaların yer aldığı özellikler sayfası hazırlanır ve gayrimenkulünüzü görmek isteyen ve ziyaret eden alıcı adaylarının her birisine verilir. Alıcı adayları genellikle birden fazla mülkü gezerler ve kararlarını, gezdikleri mülklerden kendi ihtiyaçlarına uygun olanları karşılaştırarak verirler. Mülkünüzü gezen alıcı adaylarına verilen gayrimenkulünüze ait özellikler sayfası, karar aşamasında sizin mülkünüzü, özelliklerini daha kolay hatırlamalarına yardımcı olur. Özellikler sayfası aynı zamanda gayrimenkulünüzün bulunduğu bölgede faaliyet gösteren, diğer etik çalışan emlak firmalarına, mülkünüzü tanıtmak, potansiyel müşterilerine mülkünüzü de sunarak, paylaşımlı çalışmak üzere dağıtılır ve bu emlak ofisleri de mülkünüze alıcı getirebilirler.

Video Tanıtımı
Video Tanıtımı

Gayrimenkulünüzün tanıtım videosu hazırlanır ve ilanlarınız videolu ilan olarak yayınlanır. Videolu ilanlar daha fazla ziyaretçi alır ve ziyaretçilerin daha fazla ilgisini çeker. Aynı zamanda mülkünüzün tanıtım videosu sosyal medya hesaplarımızda da paylaşılır.

Sosyal Medya Pazarlaması
Sosyal Medya Pazarlaması

REMAX Premium kurumsal sosyal medya hesaplarımızda, gayrimenkulünüzün ilanı, 3D 360 Sanal Turu, fotoğrafları, video tanıtımı yayınlanır. Sosyal medya hesaplarımızın ziyaretçileri, gayrimenkulünüze ait tanıtımımızı görürler ve ilgilerini çeken ilanlara alıcı olabilirler veya paylaşabilirler.

Bölgedeki Çözüm Ortaklarına Dağıtım
Bölgedeki Çözüm Ortaklarına Dağıtım

REMAX Premium, etik kurallara bağlı çalışan, güvenilir tüm gayrimenkul / emlak firmaları ile çalışır. Gayrimenkulünüzü pazarlarken, bölgenizdeki diğer güvenilir tüm emlak firmalarına, mülkünüzün özellikler sayfası dağıtılır, bilgilendirme yapılır ve uygun alıcı / kiracı adayları olması durumunda yönlendirmeleri konusunda iş birliğine gidilir. Böylece REMAX Premium ile gayrimenkulünüzün pazarlama faaliyetini gerçekleştirirken, REMAX profesyonellerinin yanı sıra, aynı zamanda bölgenizde etik çalışan diğer emlak firmaları da mülkünüze alıcı/kiracı adayı getirebilir.

Alıcı - Satıcı - Yatırımcı Veritabanı Bilgilendirmesi
Alıcı - Satıcı - Yatırımcı Veritabanı Bilgilendirmesi

REMAX Premium, alıcı – satıcı – yatırımcı adaylarını veri tabanında düzenli olarak tutar. Gayrimenkulünüzün pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirirken, veri tabanında bulunan mülkünüzü satın almaya veya kiralamaya uygun olabilecek adaylara bilgilendirme yapar.

Hedef Profil Tanıtımı
Hedef Profil Tanıtımı

Her gayrimenkulün alıcı kitlesi gayrimenkulün türü, yeri, bölgenin demografik yapısı, sosyoekonomik yapısına göre farklılık gösterebilir. Doğru hedef kitleye göre özelleştirilen ve yönlendirilen pazarlama faaliyetleri daha etkin ve hızlı sonuç alınmasını sağlar. REMAX Premium mülkünüzün alıcı hedef kitlesini belirler ve pazarlama faaliyetlerini bu profildeki alıcı ve yatırımcılara yoğunlaştırır.

Ofis İçi Tanıtım ve Safari Turu
Ofis İçi Tanıtım ve Safari Turu

Gayrimenkulünüz ofisimizde tüm gayrimenkul danışmanlarımıza tanıtılır, gayrimenkulünüzün özellikler sayfası ofis tanıtım ekranlarımızda yayınlanır. Ayrıca ofisimizdeki diğer gayrimenkul danışmanlarımızın mülkünüzü tanıyabilmeleri, kendi uygun alıcı / kiracı müşterilerine, sizin mülkünüzü de alternatif olarak sunabilmeleri ve tanıtabilmeleri için, safari olarak adlandırdığımız tanıtım gezisi düzenlenir.

Haberiniz Var Mı Kartları
Haberiniz Var Mı Kartları

Gayrimenkulünüzün bulunduğu bölgedeki komşularınız, onların yakınları, bölge esnafı, bölgede çalışanlar potansiyel alıcı adalarının başında gelir. Mülkünüzün özellikleri ve tanıtımını içeren haberiniz var mı kartları dağıtılarak, komşularınız, bölge esnafı ve bölge halkı gayrimenkulünüzün satışı hakkında bilgilendirilir ve bölgenizdeki potansiyel alıcı adaylarına ulaşılır.

Komşulara Özel Mektup
Komşulara Özel Mektup

REMAX Premium komşularınıza değer verir ve gayrimenkulünüzü pazarlarken, mülkünüzün satışı gerçekleştiğinde edinecekleri yeni komşularını seçmelerine olanak sağlar. Bu nedenle pazarlama sürecinin başında, komşularınıza özel mektup yazılır ve mülkünüzün satışı ile ilgili bilgilendirilirler. Böylece komşularınıza, onların yakınlarına, akrabalarına, tanıdıklarına alıcı olabilmeleri için öncelik verilir.