Can Aksoy

Gayrimenkul Danışmanı
Hayallerinize giden yolda, ihtiyacınız olan hizmete ulaşmak için ; 

Fark yaratan uzmanlık,
Güvenilir, sizi dinleyen çözüm ortağınız ,
Küçük detaylara dikkat eden profesyonel hizmet,
Sizi Premium ofisimizde, Premium ayrıcalık ve hizmete davet ediyorum. 

Merhabalar,

Gayrimenkul danışmanınız ve çözüm ortağınız olarak karar kılacağınız ben, Ankara doğumlu, evli, tek çocuk babasıyım. Çağrıbey Anadolu Lisesi’nde okudum. Lise hayatım boyunca ODTÜ Kürek Takımında profosyonel olarak spor yaptım. 2013 yılında Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun oldum.

Mezuniyetimden bugüne Sinpaş Altınoran gibi rezidanslar, Yüksek Hızlı Tren bakım atölyesi gibi sanayi yapıları, İzalatörlü Şehir Hastaneleri (Eskişehir,Tekirdağ, Kütahya) ve kentsel dönüşüm projelerinde başta inşaatın betonarmesi üzerine uzmanlaşmış olup, inşaatın tüm aşamalarında hem sahada hem de hesaplamalarında çalıştım. Bu süre zarfında farklı şantiyelerin ve işlerin yöneticiliğini, gerektiği yerlerde pazarlama ve alım satımını, yada keşif, değerleme gibi kısımlarda da görev yaparak tecrübe kazandım.

Kendimi geliştirdiğim 10 yılı aşkın meslek tecrübemin yanında aldığım eğitim ve seminerlerle gayrimenkul hakkındaki tüm konularda çözüm ortağınız olarak, sektörün lideri RE/MAX bünyesinde çalışmaktayım.

Gayrimenkulünü bana emanet edecek olan tüm mülk sahiplerinin ve yatırım yapmak isteyenlerin benimle çalışmaları halinde; tüm mesleki bilgi ve tecrübelerimi kendileri için kullanacağımı ihtiyaçları doğrultusunda en karlı çözümleri, etik kurallar çerçevesinde, farklı metodlarla kendilerine sunacağımı bilmelerini isterim.


CAN AKSOY
REMAX Premium
Gayrimenkul Danışmanı
0 533 017 85 17
Eğitim Sertifikaları
  • REMAX Eğitim Sertifikası
Müşteri Yorumları (2)
Can Aksoy / 2024-06-05 Teşekkürler Serkan Alabay
Can Aksoy / 2024-06-05 Dairemi kiralamak üzere tanıştık Can Bey ile kendisi çok kaliteli çok dürüst işini çok seven bir arkadaş. Bana beni üzmeyecek kiracıyı bulmak için verdiği emeklerine değdi ona tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. Çevreme tavsiye ediyorum, ileriki satış işlemlerimde de Can Bey'i seçeceğimden eminim. Adı üstünde Remax Premium.. Emel Gürel
Daha Fazla Göster
Son İşlemler Aktif Portföylerim
MALTEPE MAHALLESİ 2+1 DAİRE
Emlak > Çankaya > Konut

MALTEPE MAHALLESİ 2+1 DAİRE

SATILDI
ÇİĞDEM MAHALLESİ 3+1 DAİRE
Emlak > Çankaya > Konut

ÇİĞDEM MAHALLESİ 3+1 DAİRE

KİRALANDI
CENGİZHAN MAHALLESİ 80 M2 DÜKKAN
Emlak > Mamak > Konut

CENGİZHAN MAHALLESİ 80 M2 DÜKKAN

SATILDI
Bana Sorabilirsiniz