Hakan Ekerbiçer

1991 Ankara doğumluyum. Mücadeleci ve girişimci bir kişiliğe sahip olduğumu düşünmekteyim. Ankara Yapı Meslek Lisesi"nden Teknik Ressam olarak mezun oldum. Daha sonra Antalya, Akdeniz Üniversitesi, İnşaat Bölümünü bitirerek inşaat sektörüne giriş yaptım. Mimari yönden kendimi geliştirerek birçok projede bulundum. Aynı zamanda çalışarak eğitimime de devam ettim. 2017 yılında, Yakın Doğu Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümünden mezun oldum. Kendi mimarlık ofisimi kurdum ve Türkiye"de farklı şehirlerde ve farklı tip projeler yaptım. Halen mimar olarak çalışmaya devam ediyorum ve bugüne kadar edinmiş olduğum mesleki bilgi ve tecrübelerimi en iyi şekilde değerlendirebileceğimi düşündüğüm, sektörün lider markası RE/MAX çatısı altında, gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaktayım.

Tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmenin kaçınılmaz, güçlü rekabet şartlarının geçerli olduğu sektörümüzde; mülk değerini korumak için gereken işlem ve yönetim tecrübesiyle karşınızdayım.

Sadece satış ve kiralama sürecinde değil, gayrimenkulle geçirilen her günün memnuniyetle sonlanması ilkesinden hareketle, verdiğiniz tüm kararlardan %100 emin ve kârlı olarak ayrılmanız için hemen yanı başınızda olacağım.

Beni tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Uzmanlık Bölgesi
  • Yıldırım
  • Ovacık
  • Kalaba
  • Çankaya
  • Çayyolu
Bana Sorabilirsiniz
whatsapp