Umut İyi

1980 yılında Ankara"da doğdum. İlk ve orta eğitimlerimi Sinop"ta, lise eğitimimi Trabzon Yomra Fen Lisesi"nde tamamladım. 2003 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum.

Lisans eğitimimi tamamlayıp, inşaat mühendisi olarak kısa bir çalışma döneminin ardından, 2005 yılında toplam 12 yıl sürecek kariyerime ve çalışma hayatıma yurtdışında Moskova"da devam etme kararı aldım. 2013 yılına kadar inşaat sektörünün önde gelen firmalarında inşaat mühendisi olarak çeşitli pozisyonlarda çalıştım. Yurtdışı çalışma hayatmın son 4 senesinde kendi işimin sahibi olarak çeşitli restorasyon, tadilat ve yatırım projelerinde faliyetlerde bulunarak 2016 yılı sonunda Ankara"ya kesin dönüş yaptım.

İnşaat sektöründeki bilgi ve birikimimi, iş geliştirme becerilerimi, vizyonumu, sonuç ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimi en iyi şekilde değerlendirebileceğimi düşündüğüm, gayrimenkul pazarlama sektörünün lideri RE/MAX çatısı altında, RE/MAX Premium ofisinde Broker/Owner olarak görevime devam etmekteyim.

RE/MAX Premium ofisi olarak vizyonumuz, gayrimenkul danışmanlık sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, gayrimenkul danışmanlığına yeni bir boyut kazandırmak, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaktır.

Bildiği Yabancı Diller: İngilizce, Rusça
Eğitim Sertifikaları
  • REMAX Eğitim Sertifikası
  • REMAX Eğitim Sertifikası
  • REMAX Eğitim Sertifikası
  • REMAX Eğitim Sertifikası
Bana Sorabilirsiniz