Neden Gayrimenkul Danışmanı Olmalısınız?

Kendi İşinizde, Özgür, Bağımsız Çalışma Limitlere bağlı kalmayın! REMAX Premium gayrimenkul danışmanlığı maaşlı bir iş değildir. Özgür ve bağımsız olarak çalışabileceğiniz, limitlerinizi ve çalışma zamanınızı kendiniz belirleyebileceğiniz, performansınızla orantılı yüksek gelirler elde edebileceğiniz kendi işinizdir.
Yüksek Kazanç, Kariyer ve İtibar REMAX Premium gayrimenkul danışmanları sektörde kariyer basamaklarını hızlı tırmanır, yüksek kazanç elde eder ve itibar görürler. REMAX ailesinin bir parçası olarak, sektörün tartışmasız bir numaralı şirketinde çalıştığınızı gururla söyleyebilirsiniz!
Kendinize ve Ailenize Ayıracak Daha Fazla Vakit REMAX Premium gayrimenkul danışmanlığı kariyeriniz süresince zaman yönetiminizi özgürce kendiniz belirlersiniz. Kendinize, ailenize, hobilerinize daha fazla vakit ayırabilir, çocuklarınız büyürken daha fazla yanlarında olabilirsiniz.
Kariyerinizin Her Aşamasında En İyi Eğitimler Sektöre yeni giren gayrimenkul danışmanlarımız, REMAX Power Start Eğitimi ve ofis oryantasyon eğitimleri ile çok kısa zamanda yeterli bilgi birikimine sahip olurlar. Danışmanlarımız kariyerleri boyunca 30’a yakın REMAX eğitim programı ve ofis içi eğitimler ile sektörde dilediği alanlarda uzmanlaşabilir ve kendilerini geliştirebilirler.
Kendi İşinizin Patronu Olmanın Zamanı Gelmedi mi? Her gün 9.00-18.00 çok çalışıyorsunuz, ancak geliriniz sürekli aynı mı? Hergün patron baskısıyla mı uğraşıyorsunuz? Kazanmak İçin çabalarken sonuçlar hep aynı mı kalıyor? Rutinlerinizi değiştirin, kendi işinizin patronu olmanızın vakti gelmiş demektir!
Düşük Sermaye ve Risk, Yüksek Kazanç Potansiyeli Gayrimenkul danışmanlığı girişimciler için çok düşük sermaye ve giderlerle kendi işinizi kurma imkanı sağlayan, çok yüksek gelir potansiyeli olan bir iştir. Sizde zaman kaybetmeyin, ekibimize katılın ve kendi işinizin sahibi olun!

Neden Remax Premium Gayrimenkul Danışmanı Olmalısınız?

Yüksek Motivasyon Sağlayan, Huzurlu Prestijli Ofis Ortamı REMAX Premium ofisimizde her şey gayrimenkul danışmanlarımızın en verimli şekilde çalışabileceği, işlerine odaklanabilmelerini kolaylaştıran, müşterilerini prestijli bir şekilde ağırlayabilecekleri, çalışma hayatlarını kolaylaştıracak, modern bir konseptte tasarlanmıştır.
Çalışma Hayatınızı Kolaylaştıracak Ofis Kadrosu Ofis kadromuz gayrimenkul danışmanlarımızın çalışmalarına katkı sunacak, hayatlarını kolaylaştıracak, portföylerine ve müşterilerine daha fazla odaklanabilecek zamanı yaratacak şekilde tasarlanmıştır. REMAX Premium ofisi bünyemizde bulunan profesyonel grafiker, asistan, fotoğrafçı vb. ihtiyaç duyabileceğiniz tüm işler için tam donanımlı kadrosu ile hizmetinizdedir.
Müşteri Portföyünüzü Arttıracak Özel Araçlar REMAX Premium olarak yenilikçi çözümleri, sektöre de liderlik ederek sadece ofisimize özel araçları gayrimenkul danışmanlarımızın hizmetine sunuyoruz. Bu çözümler sayesinde danışmanlarımız, rakiplerinden hep birkaç adım önde olarak, müşteri görüşmelerinde başarı şansını iki katına kadar çıkartabilmektedir. Gayrimenkul danışmanlarımız portföy sayılarını ve satışlarını da bu doğrultuda kolayca arttırabilmektedir. Bu araçlar sektörde şu anda sadece REMAX Premium gayrimenkul danışmanlarında bulunmaktadır. REMAX Premium ofisi, gayrimenkul danışmanlarının sektörde kolayca fark yaratabilmesi için ilkleri danışmanlarının hizmetine sunar.
Ofis Portföy Desteği REMAX Premium ofisi olarak gayrimenkul danışmanlarımızı portföy edinme konusunda yalnız bırakmıyor ve ofis olarak destekliyoruz. Ofisimiz konum olarak çok merkezi ve işlek bulvar üzerinde bulunduğundan kapı müşterilerimiz oldukça fazladır. Bunun yanı sıra tanıtım faaliyetlerimiz ile bizi tercih eden telefon müşterilerimiz de yoğun olarak bulunmaktadır. Sektöre yeni giren birçok yeni gayrimenkul danışmanı, ilk aşamada portföy aramakta ve edinmekte zorlanabilir. REMAX Premium gayrimenkul danışmanlarının böyle bir sorunu bulunmamaktadır. REMAX Premium’daki hazır müşterilere hizmet vererek veya ofis portföy yönlendirmelerinden çok sayıda ve kolayca portföyler edinebilirsiniz.

S.S.S.

Gayrimenkul Danışmanlığı Nasıl Bir İştir? arrow
Gayrimenkul danışmanlığı konut, dükkan, iş yeri, arsa ve benzeri gayrimenkullerin satılması veya kiraya verilmesi için, mülk sahibinden alınan yetki ile gerekli olan tüm pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, takibinin yapılması, potansiyel alıcılara mülkün tanıtımı ve alım-satım-kiralama işleminin tamamlanmasına kadar tüm sürecin yönetildiği, günümüzün en popüler mesleklerinden birisidir.

Alım-satım sürecinin yönetilmesinin yanı sıra, gayrimenkul danışmanı, bilgisi ve tecrübesiyle, verdiği danışmanlık hizmeti ile alıcı-satıcı müşterilerinin doğru yatırım kararları verebilmesinde önemli rol oynarlar.

Gayrimenkul danışmanlığı, özgür çalışabileceğiniz, çalışma zamanınızı kendiniz planlayabileceğiniz, kendinizin patronu olduğunuz, sizin kendi işinizdir.

Gayrimenkul danışmanlığı, maaşlı ve belirli mesai saatlerinde çalıştığınız bir iş değil, girişimci olarak, satış ve kiralama işlemleriniz sonucunda elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı esasına dayalı, saygın, küçük yatırımlar ile performansınızla orantılı yüksek gelir elde edebileceğiniz bir meslektir.

REMAX Premium gayrimenkul danışmanlarının çalışma prensiplerinin ilk sırasında her zaman REMAX etik kuralları vardır.
Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar, İş Tanımı Nedir? arrow
Gayrimenkul danışmanlarımız, çalışmaları için gerekli tüm bilgiler, yöntemler, stratejileri öğrenecekleri REMAX Türkiye Power Start, REMAX Premium ofis içi eğitim programları ve oryantasyon programına katılarak REMAX Premium kariyerlerine başlarlar.

Eğitim sürecinin ardından, seçecekleri veya belirlenecek uzmanlık bölgesinde, aktif şekilde çalışarak, satılık – kiralık portföyler oluştururlar. Satış veya kiraya vermek üzere portföyümüze katılan mülkler, gayrimenkul danışmanlarımız tarafından, eğitimlerde tüm detayları anlatılan etkin pazarlama yöntemleri ile piyasadaki potansiyel alıcılara pazarlanır ve işlem sonuçlanıncaya kadar tüm sürecin takibi yapılır.

Aynı zamanda bu süreçte, satıcı ve alıcı müşterilerimize bilgi ve tecrübeleriyle danışmanlık hizmeti verirler ve alım-satım sürecinin tüm taraflar açısından sorunsuz tamamlanmasını sağlarlar.

Gayrimenkul danışmanlarımız, çalışmaları sürecinde verilerini düzenli tutarak, satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturur, gayrimenkul sektörüyle ilgili gelişmeleri takip ederek sürekli bilgilerini güncel tutar ve kendilerini geliştirirler.

Tüm REMAX Premium ailesi olarak ofis personelimiz ve gayrimenkul danışmanlarımız, müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile ilişkilerinde, ofis içinde veya dışında her zaman REMAX etik ve ahlaki değerler bütününü uygularlar.

Gayrimenkul danışmanlarımız, REMAX Premium ofisi bünyesinde kendileri vergi mükellefi olarak çalışırlar, kendi işinin sahibi olarak hukuki ve mali sorumluluklarını yerine getirirler.

Gayrimenkul danışmanlığı, sabit gelir ile değil “faaliyetleriniz sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı” esasına dayanan, saygın ve yüksek gelirler elde edebilme imkanı sağlayan bir meslektir. Sabit bir maaş geliri söz konusu değildir.
Gayrimenkul Danışmanında Aranan Nitelikler Nelerdir? arrow
•	İletişim becerileri güçlü ve ikna kabiliyeti yüksek,
•	İnsan ilişkileri kuvvetli, sosyal yönü güçlü, özgüveni ve motivasyonu yüksek, vizyon sahibi,
•	Pozitif bakış açısına sahip, dinamik, güler yüzlü,
•	Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün,
•	Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş,
•	Dürüstlük ve güvenilirliği ilke edinen,
•	Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak,
•	Gelişime ve eğitimlere açık,
•	Bilgisayar, ofis programlarını ve interneti etkin kullanabilen,
•	Tercihen iş potansiyelini yükseltebilmek, hızlandırabilmek amacıyla aktif araç kullanabilen ve araç sahibi (Araç; ofis için gerekmemektedir, sadece gayrimenkul danışmanının işini, çalışmalarını kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır)
•	Tercihen Satış \ Pazarlama tecrübesi olan veya bu alanda çalışmaya, kendisini yetiştirmeye, geliştirmeye ilgi duyan,
•	En az lise, tercihen üniversite mezunu olan,
•	Ankara’da ikamet eden,
•	25 yaş ve üzeri bay/bayan 

iseniz REMAX Premium ailesine katılmak ve Premium gayrimenkul danışmanı olmak için yeterli özelliklere sahipsiniz demektir. Ekibimize katılmak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz!

Gayrimenkul Danışmanlığı Maaşlı Bir İş Midir? arrow
Gayrimenkul danışmanlığı maaşlı ve belirli mesai saatlerinde çalıştığınız bir iş değildir. Girişimci olarak, çalışmalarınız ve faaliyetleriniz sonucunda elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı esasına dayalıdır. Saygın, küçük yatırımlar ile performansınızla orantılı, yüksek gelir elde edebileceğiniz bir meslektir.
Gayrimenkul Danışmanlığı İçin Tecrübe Gerekli Midir? arrow
REMAX Premium bünyesinde gayrimenkul danışmanı olarak bizimle çalışmaya başlamanız için tecrübe gerekli veya zorunlu değildir.

REMAX Türkiye Power Start eğitimi, REMAX Premium ofis içi oryantasyon ve eğitim programları ile gayrimenkul danışmanlarımız kısa sürede yeterli bilgi düzeyine ulaşırlar. Bu sektördeki kariyeriniz boyunca gelişiminize katkı sağlayacak, dilediğiniz zaman katılabileceğiniz, çeşitli uzmanlık eğitimleri REMAX Türkiye bünyesinde her zaman mevcuttur.
Gayrimenkul Danışmanı Olmak İçin Hangi Meslekten Olduğum Önemli Mi? arrow
Hangi meslekten olduğunuz değil, gayrimenkul danışmanı olmak için girişimci ruha ve gerekli niteliklere sahip olup olmadığınız önemlidir. Kendi işinin sahibi olarak çalışma planını oluşturacak, programlayacak, uygulayacak öz disipline sahip olmak, iddialı olmak, gelişime açık olmak, insanlarla iletişimden zevk alabilmek önemlidir. Tecrübe sahibi olmak gerekli değildir, gayrimenkul satış pazarlama kendimizi geliştirmeye istekli olmak yeterlidir. REMAX ve REMAX Premium bünyesinde çok farklı sektörlerden ve mesleklerden gelen, mimarlar, inşaat mühendisleri, farklı mühendislik alanlarından gelenler, bankacı, sigortacı, satış, pazarlama veya ticari geçmişleri olan ve gayrimenkul danışmanı olarak kendi işinin sahibi olmayı tercih etmiş ve çok başarılı olan bir çok gayrimenkul danışmanı vardır. 
Gayrimenkul Danışmanları Ne Kadar Kazanır? arrow
Gayrimenkul danışmanlığında geliriniz satışlarınızdan kazanılan hizmet bedelinin paylaşımı esasına dayalıdır. Gayrimenkul danışmanlığı sabit maaşlı bir meslek değildir. Performansınızla orantılı olarak çok yüksek gelir potansiyeli olan bir meslektir.

Başarılı gayrimenkul danışmanları için, bu sektördeki kazançlar tahmin edilenlerin çok üzerindedir. Yıllık 1 milyon TL nin üzerinde kazanan birçok gayrimenkul danışmanı, REMAX bünyesinde mevcuttur.

REMAX Premium ofisi olarak gayrimenkul danışmanlarımızın performanslarını en kısa sürede beklenilen yüksek seviyeye çıkarmak ve sonrasında bu seviyeyi korumak ve daha da yukarı taşımak adına gerekli olan tüm altyapıyı sağlamaktayız.
Gayrimenkul Danışmanlığının Giderleri Nelerdir? arrow
Gayrimenkul danışmanlığı sabit maaş ile çalışılan bir iş değil, kendi kendinizin patronu olduğunuz, özgürce çalışabildiğiniz, kendi işiniz, kendi işletmenizdir.

Çok yüksek gelir potansiyelinin yanında, her işletme gibi işinize yatırımlar yapmanız gerekir. REMAX Türkiye ve REMAX Premium marka haklarının, ofis imkanlarının, ofis içi eğitimlerinin, satış stratejilerinin kullanımı, kişisel tanıtımlarınız, portföy pazarlama vb. için yapılan yatırımların miktarı, diğer sektörlerle veya kazanç potansiyeli ile karşılaştırıldığında çok cüzi miktarlardır.

Gayrimenkul danışmanı olarak, kendiniz küçük bir ofis kiralayarak, emlak ofisi açmanız ve işletmeniz durumunda, markasız çalışmanın getireceği zorlukların yanında, yüksek kira, personel, işletme maliyetlerini karşılamak zorunda kalırsınız. REMAX Premium çatısı altında hem REMAX markasının gücünü arkanıza alır, hem de bu tarz yüksek maliyetlerin altına girmeden, kendi işinizin sahibi olur, tüm gayrimenkul danışmanlık hizmetlerinizi, profesyonel bir marka ve ofisin çatısı altında gerçekleştirebilirsiniz.

REMAX Premium Gayrimenkul Danışmanı olduğunuzda giderleriniz aşağıdaki gibi olacaktır :

✔ REMAX Türkiye Power Start Zorunlu Başlangıç Eğitimi – 1619 TL yerine çok kısa süreliğinine SADECE 725 TL

✔ REMAX Türkiye Yıllık Aidatı (İlk yıl için %50 indirimli) – 625 TL

✔ REMAX Premium Ofis Ücreti (4. aydan itibaren) – 550 TL / Ay (aylık 15.000 TL ciro yaptığınız aylarda ödenmez)

REMAX Premium gayrimenkul danışmanı olmanın sabit giderleri bunlardır. Sabit olmayan, çalışacağınız portföy sayılarınız ile orantılı pazarlama giderleriniz de (Branda, ilan, ulaşım giderleri…gibi) olacaktır.

Bu giderler, müşteriler edinirken ve müşterilerinize hizmet verirken sahip olacağınız ve kullanacağınız, REMAX marka avantajları ve kolaylıkları, gayrimenkul danışmanlığının yüksek gelir/kazanç potansiyeli de düşünüldüğünde veya bireysel olarak kendiniz ayrı bir emlak ofisi açtığınızda yaşayacağınız dezavantajlar ve yüksek maliyetler ile karşılaştırıldığında çok küçük giderlerdir.

Başarılı gayrimenkul danışmanları, bu maliyetlerin çok çok üzerinde gelirler elde ederler.
REMAX Premium Gayrimenkul Danışmanı Olarak Neden Vergi Mükellefi Olmam Gerekli ? arrow
Gayrimenkul danışmanlığı bir girişimciliktir ve kendi işinizdir. Her işletmede olduğu gibi, yaptığınız işlemlerinizden, gelirleriniz ve giderleriniz oluşur. REMAX Premium olarak, tüm müşterilerimizle ve gayrimenkul danışmanlarımızla tüm işlemlerimizi, ödemelerimizi, resmi, yasal ve faturalı olarak gerçekleştiriyoruz. Sizin de gayrimenkul danışmanı olarak ofisimizle hizmet bedeli paylaşımlarımızda fatura kesebilmeniz, giderlerinizi faturalandırabilmeniz için vergi mükellefi olmanız gerekmektedir.

Bu nedenle tüm gayrimenkul danışmanlarımızın, 3 ay içerisinde bir şahıs firması açarak, vergi mükellefi olmalarını istiyoruz ve tüm işlemlerimizi, ödemelerimizi yasal ve faturalı olarak yapıyoruz.
REMAX Premium ile Gayrimenkul Danışmanlarının Gelir Paylaşım Oranları Ne Kadardır ? arrow
REMAX bünyesinde, gayrimenkul danışmanlarımızın iki tür çalışma sistemi vardır. Birincisi RAPP (başlangıç) sistemi, ikincisi ise Maximum sistem (ileri düzey) olarak adlandırılır.

Başlangıç (RAPP) sisteminde çalışan gayrimenkul danışmanlarımız, işlemlerinden kazanılan toplam hizmet bedelinin %48’ini alırlar.

Sektörde, kariyerlerinin ileri aşamalarında gerekli şartları sağladıktan sonra, Maksimum sistemde çalışmaya başlayabilirler ve bu durumda işlemlerinden kazanılan toplam hizmet bedelinin %80’ini alırlar.
REMAX Premium Kimdir? arrow
REMAX Premium Ankara – Yıldız’da, Turan Güneş Bulvarı üzerinde, merkezi konumlu, 370 m2 prestijli, modern, konforlu ofisiyle, dinamik, sorumlu, paylaşımcı, gayrimenkul alım-satım ve kiralama konusunda uzman danışman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Vizyonumuz, gayrimenkul danışmanlık sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, gayrimenkul danışmanlığına yeni bir boyut kazandırmak, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaktır.

REMAX Premium sıradan bir gayrimenkul danışmanlık ofisi değil, iddialı bir PROJEDİR!

REMAX Premium sektörde EN iyileri yetiştirmek, EN iyilerle çalışmak, EN memnun müşterilere sahip olmak hedefindedir!
REMAX Gibi Kurumsal Bir Firmada Gayrimenkul Danışmanı Olmak Mı, Yoksa Kendi Emlak Ofisinizi Açmak Mı Avantajlı ? arrow
1997 yılından itibaren Türkiye’de gayrimenkul pazarlama sektöründe faaliyet gösteren REMAX, bugün marka bilinirliği, ciro, gayrimenkul danışmanı ve portföy sayısı olarak sektörün açık ara lider firması konumundadır.

Potansiyel alıcı-satıcı müşterilerimizin birçoğu, gayrimenkullerinin alım-satım işlemlerini, kurumsal bir firma olan REMAX ile yapmalarının avantajlarını ve REMAX çalışma koşullarını bilmektedir. REMAX markasının sektördeki bu konumu, gayrimenkul danışmanlarımızın portföy, alıcı-satıcı edinmelerinde, yetki sözleşmesi alımında, hizmet bedellerinin tam alımında, kendi bağımsız emlak ofisini işletenlerin büyük çoğunluğunun yaşadığı zorlukların aksine, önemli bir kolaylaştırıcı anahtar olmakta, daha etkili çalışabilmelerine, daha hızlı sonuç alabilmelerine önemli katkı sağlamaktadır.

Bağımsız emlak ofislerinin yaşadığı tüm bu dezavantajlara ilave olarak, kendi bağımsız ofisinizi işletmeniz yüksek kira, personel maaşları, sigorta, işletme maliyetleri de yaratmaktadır. Kendi emlak ofisini işletenlerin yaşayabildiği tüm bu zorluklar, yüksek işletme maliyetlerini karşılamada güçlüklere neden olmaktadır. Bu nedenle bağımsız bir emlak ofisi açmaktansa, REMAX Premium çatısı altında REMAX markasının gücünü arkanıza alarak, çok daha düşük maliyetlerle, tüm gerekli altyapı ve imkanların hizmetinize sunulduğu profesyonel bir ofiste gayrimenkul danışmanı olmanız, çok daha mantıklı ve uygun bir seçenek olacaktır.

Bugün REMAX bünyesinde, daha önce kendi emlak ofisini işleten, ancak kendi işletmesini kapatarak, çok cüzi maliyetler ile REMAX çatısı altında gayrimenkul danışmanı olarak aynı faaliyetleri, daha uygun ve yüksek kaliteli koşullarda, kurumsal bir markanın çatısı altında sürdüren birçok gayrimenkul danışmanı olması bunun en önemli göstergelerinden bir tanesidir.
Gayrimenkul Danışmanı Olduğumda Ya Başaramazsam? arrow
Hangi meslekten olursanız olun, girişimci bir ruha sahipseniz, iddialı iseniz, insanlarla iletişiminiz kuvvetli ise, analiz yeteneğiniz var ise, kendinizi disiplinli çalışma konusunda programlayabiliyorsanız, REMAX Premium ofis imkanlarının size katacağı değerleri de kullanarak başarısız olmanız için bir sebep göremiyoruz.

Başardığınızda, buna çok değeceğini, hayallerinize ve hayalinizdeki hayat standartlarına ulaşabileceğinizi, REMAX bünyesine çok başarılı, çok sayıda gayrimenkul danışmanı olduğunu, disiplinli çalışma ile bu işin zor olmadığını ve bunu sizin de yapabileceğinizi, başarabileceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız ! 
Gayrimenkul Danışmanı Olduğumda Zamanımın Ne Kadarını Çalışmaya Ayırmalıyım? arrow
Gayrimenkul danışmanlığı ilk etapta ek iş, yan gelir veya hobi olarak düşünülebilecek bir meslek değildir. Başarılı bir gayrimenkul danışmanı olabilmek için özellikle ilk yıl disiplinli çalışmak, zamanınızın büyük bölümünü işinize ayırmak, müşteri, portföy ve çevre biriktirmek, kendini hem sektörel eğitim hem de sektörel beceriler ve tecrübe edinme anlamında geliştirmek oldukça önemlidir. Sektörde belirli bir alt yapıya, müşteri potansiyeline ulaştıktan sonra, kendi çalışmalarınızın yanında, portföy ve iş size artık kendiliğinden de gelmeye başlar. Bu noktaya ulaştıktan sonra, işinizi daha serbest ve esnek hale getirmek, çok daha mantıklı bir yaklaşım olacaktır.

REMAX Premium olarak hedefimiz, her zaman başarı vadeden, iddialı, başarılı olacak gayrimenkul danışmanları ile çalışmaktır ve başarının bundan geçtiğini biliyoruz.

Bu nedenle size tavsiyemiz, bu işin kendi işiniz olduğunu unutmadan, özellikle ilk etapta işinize yoğunlaşmanız, işinizi geliştirmeniz, disiplinli ve programlı çalışmanız ve belirli seviyeye geldiğinizde, hayalini kurduğunuz esnek hayat standartlarını, başarılı olmuş ve kazanan bir gayrimenkul danışmanı olarak kurmanız ve yaşamanız yönünde olacaktır. Bunun aksi durumlar, sektörde başarısızlığın en önemli nedenlerinin başında gelir.

Maaşlı bir işte çalıştığınızda, alacağınız sabit bir maaş için, 09.00-18.00, gerektiğinde gece gündüz çalışıyor iken, gayrimenkul danışmanı olup, kazanç olarak üst limiti olmayan ve kendi işiniz olan mesleğinize daha az özen göstermek, gerekli zamanı ayırmamak, disiplinsiz çalışmak, kendi işinize böyle bir kötülük yapmak ne kadar mantıklı olabilir ki?

REMAX ve REMAX Premium ofis içi eğitimlerde başarılı olmanız için gerekli tüm bilgiler tüm detayları ile size anlatılacak. Size sadece disiplinli ve yoğun bir şekilde uygulamak kalıyor. Kısacası özellikle ilk bir yıl çok çalışın, işinizi geliştirin, başarın, istediğiniz hayatı kurun ve sürekli kazanın. 
Gayrimenkul Danışmanı Olduğumda Ne Kadar Süre İçerisinde Kazanmaya Başlarım? arrow
Bu soruya net bir cevap verebilmek mümkün değildir. Çünkü bu tamamen sizin performansınıza, sahip olduğunuz niteliklerinize, kendinizi ne kadar hızlı geliştirebileceğinize bağlı bir konu.

REMAX Premium ofisi olarak, gayrimenkul danışmanlarımızın en kısa sürede başarılı olmaları, kazanmaya başlayabilmeleri için tüm gerekli altyapı, imkanları ve donanımları sunuyoruz. REMAX bünyesinde 1 ay içerisinde iyi sonuçlar alan veya uzun zamanda iyi sonuçlar alamayan birçok gayrimenkul danışmanı mevcut. Bu tamamen sizin işe yatkınlığınız, kendinizi geliştirmeniz, disiplinli çalışmanız, dolayısı ile performansınız ile direk bağlantılı bir konudur.

Siz bu konuda üzerinize düşen çalışmaları yaptıktan sonra, REMAX Premium bünyesinde bu süreci en hızlı şekilde tamamlamanız, başarılı bir gayrimenkul danışmanı olmanız ve kazanmanız için tüm gerekli imkanlar mevcuttur.
Aracım Veya Ehliyetim Olmadan Gayrimenkul Danışmanlığı Yapabilir Miyim? arrow
Gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başladığınızda, aracınızın olması veya araç kullanabiliyor olmanız ofisimizin şart koştuğu bir konu değildir.
Ancak, müşterilerinize hizmet vermeye başladığınızda, randevularınıza, yer göstermelere, müşteri görüşmelerine giderken aracınız olmadığı zaman çok zorlanabilir, yetişemeyebilir, çok daha fazla efor sarf edebilirsiniz. Zaman zaman acil yer göstermeler, görüşmeler olabilir ve bu zamanlarda toplu ulaşımla her birisine yetişmek neredeyse imkansızdır.

Bu nedenle kullanabildiğiniz bir aracınız olmadığı veya ihtiyacınız olduğunda temin edemediğiniz durumlarda, bu mesleği etkili bir biçimde yapmakta gerçek anlamda çok zorlanırsınız ve bu sorun sürekli size engel olur. Bu durumda dolayısıyla başarınıza olumsuz yansır.

Bu nedenle öncelikli tercihimiz, gayrimenkul danışmanlarımızın işlerini kolaylaştırabilmeleri açısından, araç kullanabiliyor ve araç sahibi olması veya temin edebilmesi yönündedir.

Araç ofisimizin bir şartı değil, ancak gayrimenkul danışmanı olarak çalışırken işinizi kolaylaştıracak önemli etkenlerdendir.
Gayrimenkul Danışmanı Olduğumda Satılık Veya Kiralık Portföy Nereden Edineceğim? Çalışmamız İçin Portföy Veriyor Musunuz? arrow
REMAX Premium gayrimenkul danışmanı olduğunuzda, REMAX Türkiye Power Start eğitimine katılırsınız. Hem bu eğitimde hem de ofis içi eğitimlerde portföy edinme yöntemleri, çalışmaları tüm detayları ile anlatılır.

Gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başladığınızda, eğitimlerde anlatılan yöntemleri, çalışmaları uygulamaya başlayarak portföyler edinir ve edindiğiniz bu satılık kiralık portföyleri pazarlarsınız.

Portföy edinme, işlemin temelidir. Satacak, kiralayacak bir portföyünüz olmazsa, dolayısıyla işleminizde olmaz. Bu nedenle bir gayrimenkul danışmanı, öncelikle bu işin ilk etabı olan portföy edinmeye, portföy edinme becerilerini geliştirmeye odaklanmalıdır.

Eğitimlerde anlatılan portföy edinme yöntemlerinin dışında, çok sayıda portföy edinmenizde ilave bir kaynak olarak çalıştığınız ofiste çok önemlidir. Ofislerde bir gayrimenkul danışmanı nöbet sistemi vardır ve nöbet gününüzde ofise yeni gelen her kapı müşterisi veya her yeni telefon araması müşterisi nöbetçi gayrimenkul danışmanının olur. O müşterilere siz hizmet verir, portföylerini siz alır ve siz pazarlarsınız.

Bu nedenle seçeceğiniz ofisin bu anlamda kapasitesini değerlendirmelisiniz. Bu konuda, işlek bölgelerde olmayan veya müşterilerin kolay ulaşamayacağı üst katlarda, plazalarda bulunan ofisler, kapı müşterisi açısından dezavantajlıdır. Kendi portföy arama çalışmalarınızın dışında ofisinizin size, ne kadar hazır müşteri ve portföy katabileceğini düşünerek ofisinizi seçmeniz, başarı basamaklarını daha hızlı tırmanabilmeniz açısından önemlidir.

REMAX Premium gayrimenkul danışmanları bu konuda çok şanslıdırlar. REMAX Premium ofisi, Ankara Çankaya’nın en işlek bulvarlarından olan Turan Güneş Bulvarı üzerinde bulunur. Giriş kat ve otoparklı bir ofis olması sayesinde kapı müşterisi fazla olan, ayrıca ofis tanıtım faaliyetlerimiz sayesinde de yoğun telefon müşterisi alabilen bir ofistir. Bu hazır müşterilerimize, gayrimenkul danışmanlarımız hizmet vermekte ve kendi portföy çalışmalarının yanında, hazır ofis müşterilerimizden de çok sayıda portföy ve müşteri edinmektedirler.

Ayrıca ofisimize gelen bir çok portföy müşterileni de gayrimenkul danışmanlarımıza başarı ödülü ve destek olarak yönlendirmekte, portföy sayılarını arttırmalarına çok önemli katkılar sunmaktayız.

Bu nedenle portföy edinmek bir gayrimenkul danışmanının öncelikli çalışmaları ve görevleri arasında yer almakla beraber, REMAX Premium ofisi olarak gayrimenkul danışmanlarımızı portföy edinme konusunda yalnız bırakmadığımızı, yoğun bir şekilde desteklediğimizi, ofisimizin imkanları sayesinde çok sayıda portföy edinebildiklerini söylememiz mümkün.

Yeni başlayacak bir gayrimenkul danışmanı olarak ofis seçiminizde, çalışmalarınızı kolaylaştırabilmek adına, bu konuyu mutlaka göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.
Gayrimenkul Danışmanı Olduğumda Uymam Gereken Mesai Saatleri Var Mı? Yoksa Serbest Çalışabilir Miyim? arrow
Gayrimenkul danışmanlığı, sizin kendi zamanınızı ve çalışmalarınızı, çalışma saatlerinizi kendiniz programlayabileceğiniz, kendi işiniz, kendi girişiminizdir. Hiç kimse bu işte size, belirli çalışma saatlerini dayatmaz. Ancak bu sektörde başarılı olabilmeniz için düzenli, disiplinli, programlı çalışmanız gerektiğinin bilincinde olmanız, başarı oranınızı, satışlarınızı, cironuzu oldukça artıracaktır.

Özellikle ilk 1 sene, belirli bir altyapı, tecrübe, birikim, potansiyel müşteri ve portföy seviyesine erişene kadar, tüm gayrimenkul danışmanlarımızın disiplinli, yoğun, programlı çalışmalarını, daha sonrasında daha esnek koşullarda bir çalışma ve hayat standardı kurmalarını tavsiye etmekteyiz.

Kısaca bu meslekte belirli bir mesai saati yoktur, ancak başarılı olacak gayrimenkul danışmanlarının, çalışma saatlerini gerektiği gibi düzenleyebilecek ve uygulayabilecek, çalışma disiplini, bilinç ve yapıya sahip olması, başarının en önemli anahtarlarından biridir.

REMAX Premium ofisi her zaman bu bilince sahip gayrimenkul danışmanları ile çalışmayı tercih eder.
Gayrimenkul Danışmanı Olarak Hangi Ofiste Çalışmaya Başladığım Önemli Mi? arrow
Elbette çok önemli! Doğru başlangıçlar, başarınızı olumlu yönde etkiler ve doğru sonuçları getirir.

Gayrimenkul danışmanı olarak çalışacağınız ofisi seçerken, ofisin size ve işinize neler katabileceğini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Öncelikle ofisin konumu, müşterilerinizin kolay ulaşıp ulaşamayacağı, hazır kapı, telefon müşterisi olup olmadığı, bu etkenlerin size nasıl portföy katkısı yapabileceği önemlidir.

Onun dışında ofisinizin çalışmalarınıza, sektörde fark yaratabilmenize, fark edilmenize yapabileceği katkılar, size katabileceği eğitimler, tecrübeler önemlidir.

REMAX Premium, tüm bu noktalarda, sektörün önde gelen ofislerindendir. REMAX Premium’da gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başladığınızda kolaylıkla ve hızlıca, ofis hazır kapı ve telefon müşterilerinden portföy sayınızı artırabilir, başka hiçbir ofiste bulunmayan 3D Sanal Tur portföy çekimleri gibi çok özel araçlar ile müşterilerinize başka yerlerde bulamayacakları özel hizmetler vererek fark yaratabilirsiniz. Bu özellikler ile sektördeki diğer meslektaşlarınızdan her zaman önde olur, bu sayede müşteri ve portföy görüşmelerinizde portföy edinme sayınızı ve başarınızı kolaylıkla arttırabilirsiniz.

Bu sektöre girmekteki hedefiniz başarmak ve kazanmaksa, REMAX Premium ofisi, hedefinize ulaşmanızı kolaylaştıracak tüm bu imkanları sunmakta ve bu imkanları yenilikleri geliştirmek, arttırmak ve gayrimenkul danışmanlarının, müşterilerinin hizmetine sunmak için sürekli çalışmaktadır.

Yanlış başlangıçlar sizi işinizden soğutur, başarı oranınızı olumsuz etkiler, doğru başlangıçlar motivasyonunuzu arttırır ve hedefinize ulaşmanızı kolaylaştırır.
Gayrimenkul Danışmanı Olarak Neden REMAX Premium'u Seçmeliyim? arrow
⏩ Yüksek motivasyon sağlayan, huzurlu, prestijli ofis ortamı

Ofisimizde her şey, gayrimenkul danışmanlarımızın en verimli şekilde çalışabileceği, işlerine odaklanabilmelerini kolaylaştıran, müşterilerini prestijli bir şekilde ağırlayabilecekleri, çalışma hayatlarını kolaylaştıracak, modern bir konseptte tasarlanmıştır.

Çalışma hayatınızı kolaylaştıran ofis kadrosu

Ofis kadromuz, siz gayrimenkul danışmanlarımızın çalışmalarına katkı sunacak, hayatınızı kolaylaştıracak, portföy ve müşterilerinize daha fazla odaklanabileceğiniz zamanı yaratabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. REMAX Premium ofisimiz, profesyonel fotoğrafçı, grafiker, asistan vb. ihtiyaç duyabileceğiniz işler için tüm kadrosu ile hizmetinizdedir.

⏩ REMAX Türkiye ve REMAX Premium eğitimleri

Gayrimenkul danışmanlığı sektöründe tecrübeniz olsun yada olmasın, kariyerinizi bir adım öteye taşıyacak eğitimler, her zaman REMAX bünyesinde bulunmaktadır. Alanında uzman, yurtdışından veya ülkemizden eğitimciler tarafından verilen, 30’a yakın REMAX Türkiye eğitimleri, REMAX Premium tarafından sağlanan ilave ofis içi eğitim programları, oryantasyon çalışmaları, çalışmalarınızda erken sonuç almanıza, sektörde kariyer basamaklarını hızlı tırmanmanıza yardımcı olacak en önemli etkenlerdendir.

⏩ SADECE REMAX Premium danışmanlarına özel Müşteri ve Portföy sayınızı arttıracak araçlar.

REMAX Premium olarak sektörde de ilk ve tek olan, portföylere ücretsiz 3D sanal tur çekimi gibi bazı araçları gayrimenkul danışmanlarımızın hizmetine sunmaktayız. Bu araçlar sayesinde gayrimenkul danışmanlarımız, rakiplerinden hep bir kaç adım önde olup, müşteri görüşmelerinde başarı şanslarını, portföy saylarını ve satışlarını da bu yüksek oranda artırırlar.

Bu araçlar sektörde şu anda SADECE REMAX Premium gayrimenkul danışmanlarında olup, sürekli ilkleri sektöre kazandırarak siz değerli danışmanlarımızın hizmetine sunmaktayız.

⏩ Ofis portföy edinme desteği 

REMAX Premium ofisi olarak, gayrimenkul danışmanlarımızı portföy edinme konusunda yalnız bırakmıyor, ofis olarak her zaman destekliyoruz.

Ofisimiz konum olarak çok merkezi ve işlek bulvar üzerinde bulunduğundan, kapı müşterilerimiz, tanıtım faaliyetlerimiz ile de telefon müşterilerimiz yoğundur. Bu nedenle REMAX Premium ofisinde gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başladığınızda, ofis nöbet sistemimiz sayesinde bu hazır müşteri portföyünden faydalanmaya başlar, kolaylıkla portföyler edinerek, portföy sayınızı hızlıca artırabilirsiniz.

Sektöre yeni giren bir çok yeni gayrimenkul danışmanı, ilk etapta genellikle portföy aramakta ve edinmekte zorlanır. REMAX Premium gayrimenkul danışmanlarının böyle bir sorunu yoktur, ofis hazır müşterilerine hizmet vererek çok sayıda ve kolayca portföy edinebilirler.

⏩ Başarı için gerekli tüm imkanlar.

REMAX Premium ofisi, gayrimenkul danışmanlarının sektörde fark yaratması ve başarılı olabilmesi için tüm gerekli altyapıyı, imkanları, destekleri gayrimenkul danışmanlarına sunar. Bu nedenle REMAX Premium ofisi çatısı altında çalışan, işe yatkınlığı ve çalışma disiplini yüksek gayrimenkul danışmanlarının, başarılı olma ve yüksek gelirler elde etme şansı çok yüksektir.

Bu kadar önemli imkanlarla, desteklerle bu ofiste başarılı olamayan gayrimenkul danışmanlarının, başka bir ofiste başarılı olması olasılığı çok düşüktür. Sizde sektörde fark yaratan, başarılı ve kazanan bir gayrimenkul danışmanı olmak isterseniz başvurunuzu hemen yapınız.
REMAX Premium'da Gayrimenkul Danışmanı Olarak Çalışırken Bölge Sınırlaması Var Mıdır? arrow
REMAX Premium’da gayrimenkul danışmanlarımızın alacağı, pazarlayacağı portföyler için herhangi bir bölge sınırlaması yoktur.

Ancak her gayrimenkul danışmanımıza tavsiyemiz, kendi seçeceği veya belirleyeceğimiz bir bölgede uzmanlık bölgesi üzerine çalışma yapması, belirlenen bu bölgede gayrimenkul sektörüne hakim olması, kendi tanıtımını yapması, portföy edinmek için çalışmalar yapması uzun vadeli başarılı sonuçların anahtarıdır. Uzmanlık bölgesi çalışmasının nasıl yapılması gerektiği eğitimlerimizde tüm detayları ile anlatılmaktadır.

Uzmanlık bölgenizin olması, bu bölgenin dışında bir portföy edinemez, pazarlayamaz anlamına gelmemekte, bu konuda bir sınırlama bulunmamaktır. Gayrimenkul danışmanlarımız kendi uzmanlık bölgelerinin dışında da portföy edinebilir ve pazarlamasını yapabilirler.
Gayrimenkul Danışmanı Olmak İstiyorum. REMAX Premium'a Nasıl Başvuru Yapabilirim? arrow
Gayrimenkul danışmanı olarak ekibimize katılmak için, www.remaxpremium.com web sayfamızda, Kariyer / Ekibimize katılın bölümüne girerek, başvuru formunu doldurmalısınız.

Başvurunuzu daha sağlıklı değerlendirebilmemiz için, başvuru formundaki soruları eksiksiz ve doğru olarak yanıtlamanız önemlidir.

Başvurunuz değerlendirmeye alındıktan sonra, olumlu bulunan adaylar, en kısa süre içerisinde ofisimiz tarafından aranarak, görüşme için uygun zamana randevu verilir ve ofisimize davet edilir.

Görüşme esnasında çalışma sistemimiz hakkında detaylı bilgilendirme yapılır ve görüşmenin her iki taraf için de olumlu olması halinde, REMAX Gayrimenkul Danışmanlığı sözleşmemiz karşılıklı imzalanarak ekibimize katılır, REMAX Türkiye Power Start ve REMAX Premium ofis içi oryantasyon eğitimlerini alarak çalışmalarınıza hemen başlayabilirsiniz.
whatsapp